Авторизація|

Студент року

12 грудня 2008,Новини, Вища освіта

11 грудня 2008 року в актовому залі Київського технікуму електронних приладів відбувся міський конкурс “Студент року” серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Всього у фінальній частині взяли участь 12 конкурсантів.
Організатори: Головне управління освіти і науки виконавчого органу Київради (КМДА), Рада директорів вищих навчальних закладів І-ІІ р. а. за підтримки Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.
Переможцями стали:


І місце
1. Сизоненко Дарина Юріївна – студентка Київського коледжу зв’язку

ІІ місце
1. Батечко Володимир Валерійович – студент Київського технікуму електронних приладів

ІІІ місце
1. Резнікова Анастасія Володимирівна – студентка Київського коледжу міського господарства АМУ.
2. Проценко Ірина Миколаївна – студентка Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.

 

ВІТАЄМО!

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці