Авторизация| Регистрация

Оплата праці – моніторинг профспілки

22 грудня 2009,Публікації » Новини
Оплата праці – моніторинг профспілкиЗа даними моніторингу районних у м. Києві організацій Профспілки працівників освіти і науки України станом на 22 грудня 2009 року затримується виплата авансу за грудень працівникам закладів освіти Голосіївського, Дніпровського, Оболонського, Святошинського, Солом’янського та Шевченківського районів. 

З метою врегулювання питання оплати праці Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України надіслано звернення до органів місцевої влади з вимогою вжити всіх заходів з цього питання та забезпечити отримання освітянами Дарницького, Оболонського, Солом’янського, Подільського (педагогічним працівникам) та Шевченківського районів у 2009 році стимулюючої надбавки за складність та напруженість у роботі за всі місяці поточного року. 
 
У Голосіївському, Дніпровському, Печерському, Подільському (непедагогічним працівникам), Святошинському – надбавки за січень і лютий 2009 року та Деснянському – за січень, лютий, березень виплачено у вигляді премії.

КМОППОіНУ звернулася до керівництва міської влади, голів депутатських фракцій Київради з проханням при прийнятті бюджету міста на 2010 р. підтримати освітян у питаннях:
­ передбачення фінансування законодавчо встановлених видатків на освіту;­ встановлення щомісячної надбавки за складність та напруженість у роботі в розмірі 50 % посадового окладу для керівників навчальних закладів та 20 % посадового окладу – для всіх працівників закладів освіти.

Наразі до КМОППОіНУ надходять відповіді голів депутатських фракцій Київради, відповідно до яких ними підтримано пропозиції міської організації Профспілки освітян та направлено відповідні звернення до голови комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Р.В. Ярошенка.

Спільно з керівництвом Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради (КМДА) докладаються конструктивні зусилля для збереження існуючих соціальних стандартів для освітян столиці. 

 
 
 
 
Відділ соціально-економічного захисту КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці