Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Перенесення робочих днів у 2010 році

11 січня 2010,Публікації » Новини
Перенесення робочих днів у 2010 році Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 26 листопада прийняв розпорядження N 1412-р „Про перенесення робочих днів у 2010 році”. 

Зокрема, з метою створення сприятливих умов для святкування Нового року й Різдва, а також для раціонального використання робочого часу, Уряд рекомендує керівникам підприємств, установ і організацій з п’ятиденним робочим тижнем перенести робочі дні з понеділка 4 січня на суботу 30 січня, з вівторка 5 січня – на суботу 13 лютого, із середи 6 січня – на суботу 27 лютого, а також з п’ятниці 8 січня – на суботу 13 березня.

 

Крім цього, у зв’язку зі святкуванням Дня Незалежності Уряд рекомендує перенести робочий день із понеділка 23 серпня – на суботу 21 серпня 2010 р. Це розпорядження не стосується установ Пенсійного фонду, державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта", Державного казначейства й банківських установ. 
Спеціальний режим роботи банків у зазначені дні встановлює Національний банк.


По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці