Авторизація|

До Києва прибув Вифлеємський вогонь

22 грудня 2009,Публікації » Новини
До Києва прибув Вифлеємський вогонь До Києва 20 грудня прибув Вифлеємський вогонь миру, який передали українським церквам в приміщенні Українського центру народної культури «Музей Івана Гончара». 
Як повідомляє Державна телерадіокомпанія «Українське телебачення і радіомовлення», Вифлеємський вогонь отримали представники чотирьох церков - Української православної церкви Київського патріархату, Української автокефальної православної церкви, Української греко-католицької церкви і Римо-католицької церкви.

Акції «Вифлеємський вогню миру» започаткувала 1988 року австрійська телерадіокомпанія. Її мета - донести світло з символічного місця народження Ісуса Христа тим людям, які святкують Різдво поза домом, - у лікарнях, притулках і тому подібне. До Європи Вогонь з Вифлеєма наприкінці листопада доставляють літаком у спеціальному контейнері австрійські скаути, а вже з Відня він мандрує з рук в руки так званою «скаутською естафетою» по всій Європі. З Австрії через Словаччину і Польщу в середині грудня Вогонь потрапляє і до України, де про нього піклується найбільша скаутська організація України - «Пласт».
 
 
 
 
 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці