Стан оплати праці

30 грудня 2009,Публікації » Новини
 Стан оплати праці З метою вчасної виплати працівникам освіти столиці заробітної плати за грудень Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України були надіслані звернення до органів місцевої влади з вимогами вжити всіх заходів з цього питання та забезпечити отримання освітянами Дарницького, Оболонського, Солом’янського, Подільського (педагогічним працівникам) та Шевченківського районів у 2009 році стимулюючої надбавки за складність та напруженість у роботі за всі місяці поточного року.

Станом на 30.12.2009 року за даними моніторингу районних у м. Києві організацій Профспілки працівників освіти і науки України в усіх районах міста Києва освітянам виплачується заробітна плата за грудень, в Шевченківському районі здійснюється виплата надбавок за складність, напруженість у роботі за січень, лютий 2009 року у вигляді премії.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи