Позиція Мінпраці щодо виплати надбавок педпрацівникам

19 січня 2010,Публікації » Новини

Позиція Мінпраці щодо виплати надбавок педпрацівникам
Лист Міністерства праці та соціальної політики України від 22.12.09 № 822/13/84-09

Департамент з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці розглянув листа Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації щодо критеріїв, за якими педагогічним працівникам може установлюватись надбавка, передбачена постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.09 № 1130 «Про встановлення надбавки вчителям, вихователям загальноосвітніх навчальних закладів, викладачам і майстрам виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів I – II рівня акредитації державної та комунальної форми власності, керівникам та заступникам керівників зазначених закладів, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників», і в межах компетенції повідомляє.

Зазначеною постановою Кабінету Міністрів України з 1 січня 2010 року з метою підвищення престижності праці педагогічних працівників установив надбавку в розмірі 20 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати).
На нашу думку, ця надбавка виплачується працівникам, які обіймають зазначені у постанові посади, за відпрацьований час.

Директор департаменту О.П.Товстенко

2017 рік оголошено роком первинної профспілкової організації.

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»