Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Баскетбольний Кубок СПА – фінал

26 січня 2010,Публікації » Новини
Баскетбольний Кубок СПА – фінал 25 січня 2010 року в спорткомплексі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» відбувся фінал турніру з баскетболу серед чоловічих студентських команд на Кубок Студентської профспілкової асоціації м. Києва.

Із 22 збірних команд вищих навчальних закладів столиці, що брали участь у змаганнях, у фіналі змагалися: за І місце – Національна академія управління та НТУУ «Київський політехнічний інститут», за ІІІ – Національний університет фізичного виховання і спорту України та Київський національний університет технологій та дизайну. 

Свої команди прийшли підтримати чільники вишів – ректор НАУ – С.А. Єрохін, ректор КНУТД – О.І. Волков та ректор НТУУ «КПІ» – М.З. Згуровський.
Головний суддя змагань – арбітр міжнародної категорії В. Сліпуха, головний секретар – суддя національної категорії І. Калугін.

Студентський баскетбол сьогодні є популярною грою, адже є найінтелектуальнішою з командних видів спорту. Молоді люди, займаючись баскетболом, вчаться працювати в команді, бути опорою для інших, звикають до дисципліни і засвоюють правила «чесної гри».

Фінал турніру на Кубок СПА м. Києва був дійсно захопливим і напруженим. Вболівальники не стримували своїх емоцій і щораз викрикували слова підтримки своїм командам та гравцям. Красномовними були й трибуни спорткомплексу, на яких висіли плакати з гаслами «Гарного настрою і гідної гри всім бажає ректор КПІ» та «За КПІ ти вболівай – і разом з ним перемагай». 
Шалена підтримка вболівальників своєї команди допомогла команді НТУУ «Київський політехнічний інститут» вибороти І місце і стати довічним його володарем кубка.

ІІ місце здобула команда Національної академії управління. ІІІ та IV місце посіли – Київський національний університет технологій та дизайну та Національний університет фізичного виховання і спорту України відповідно.

Підводячи підсумки турніру голова СПА м. Києва О.М. Яцунь привітав усіх присутніх з яскравою грою і разом з ректорами вузів нагородив команди грамотами та цінними подарунками.
 
 
 
 
 
Прес-служба СПА м. Києва


По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці