Авторизація|

У київських школах навчальний рік закінчиться 27 травня 2010 року

У київських школах навчальний рік закінчиться 27 травня 2010 року Цього року свято "Останнього дзвоника" і випускні вечори столичні школярі відзначатимуть одночасно - 28 травня 2010 року. Про це повідомив заступник голови КМДА Віталій Журавський. Так, відповідно до наказу Головного управління освіти та науки КМДА навчання у школах завершиться 27 травня.
 
"28 травня 2010 року в усіх навчальних закладах відбудеться свято "Останнього дзвоника". Крім того, у цей же день будуть вручені документи про повну загальну середню освіту. Фактично, свято "Останнього дзвоника" і випускні вечори відбудуться в один день", - розповів Віталій Журавський.

Він додав, що протягом травня-червня у закладах освіти пройдуть навчальні екскурсії та практика. Зокрема, з 31 травня по 3 червня - для учнів 1-4 класів, а з 31 травня по 11 червня - для учнів 5-10 класів.

Державна підсумкова атестація учнів 9 класів проводитиметься з 1 по 18 червня, а для 11(12) класів - з 11 по 18 травня 2010 року, зокрема:

У 9 класах з 5 предметів:
українська мова (диктант) - 1 червня;
математика (алгебра та геометрія письмово) - 4 червня;
географія - у терміни, визначені навчальним закладом;
біологія - у терміни, визначені навчальним закладом;
іноземної мови або іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу - у терміни, визначені навчальним закладом.

В 11(12) класах з 3 предметів:
українська мова (переказ, обов’язково) - 11 травня;
історія України або математика - 14 травня;
один предмет за вибором учнів відповідно до профільної підготовки - у терміни, визначені навчальним закладом.

Випускникам, які мають міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту (Kleines Deutches Sprachdiplom (KDS) - німецька мова; DELF/DALF - французька мова; IELTS.TOEFL - англійська мова; D.E.L.E. - іспанська мова), річне оцінювання та державна підсумкова атестація із зазначених вище предметів будуть зараховані автоматично.
 
 
 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці