Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany

Боротьба на поясах – красиво й динамічно!

11 травня 2010,Публікації » Новини
Боротьба на поясах – красиво й динамічно! 8 травня 2010 року Федерація боротьби на поясах України за сприяння Студентської профспілкової асоціації м. Києва в Музеї національної архітектури й побуту Пирогово провела турнір призерів чемпіонатів Європи та світу з боротьби на поясах.

Боротьба на поясах один з найдавніших видів спорту в усьому світі. Це чесний і динамічний спорт, а головною його рисою є природність, інстинктивність захоплення (обхвату) корпусу суперника спереду обома руками – досить простого, зручного, міцного та ефективного для виведення супротивника з рівноваги та виконання широкого ряду різних кидків.

Свою майстерність у змаганнях показали студенти Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут», Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Національного транспортного університету, Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Публіка активно підтримувала турнір гучними оплесками та захопленими вітаннями!
 

 

 

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

27.травня

Лабіринт 2019!

04.червня

АНОНС

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці