Авторизація|

Міс КНЕУ – 2010

28 травня 2010,Новини, Вища освіта
Міс КНЕУ – 2010 КНЕУ – провідний навчальний заклад столиці, який не лише навчає майбутню бізнес-еліту країни, а й справжня колиска красунь. Якщо у когось і були запитання щодо цього, – то учора вони зникли без сліду. Адже саме 27 травня 2010 року у Центрі культури і мистецтв КНЕУ відбувся фінал конкурсу краси «Міс КНЕУ – 2010».

Для Київського економічного університету імені Вадима Гетьмана цей конкурс вже став традиційним. Із року в рік найвродливіші дівчата вишу змагаються за почесний титул «Міс КНЕУ», показуючи свої таланти, і чесно виборюють право називатися першою красунею університету. Цьогоріч в конкурсі приймало участь 20 студентки, які вже пройшли відбіркові тури на факультетах та у коледжах.

Конкурс був організований на дуже високому рівні. Одразу відчувалося, за чітко злагодженим шоу на сцені стояли дні напружених репетицій і ефективна робота оргкомітету конкурсу, профкому та адміністрації університету.

Творчий захід проходив в декілька етапів. Перший з них – презентація учасниць. Далі – конкурс талантів, дефіле у вечірніх сукнях і незабутній вихід у купальниках.
Всі учасники цього конкурсу безперечно вродливі, але краса – це не тільки зовнішність – це гармонія внутрішнього світу, що ще раз довів конкурс талантів. Це був неначе зорепад, що засліплював погляд і зачаровував слух. Цвіт столичного вишу – молоді, талановиті, пластичні, артистичні, повні сили і наснаги. Вони показали вищий клас в танцях, акробатичних етюдах, співі та пантомімі.

Вихід конкурсанток у чудових вечірніх сукнях зворушив членів високоповажного журі і визвав шквал емоцій залу. Проте найочікуванішим все ж було дефіле в купальниках, яким поціновувачі жіночої вроди могли вдосталь насолодитися на завершення свята. Температура в залі підскочила до найвищої позначки! Ще б пак! Така краса, грація, енергія, що вирувала зі сцени, не могла залишити байдужим жодне чоловіче серце!

І от вона – найщасливіша мить – вручення призів та оголошення переможниці. «Міс КНЕУ – 2010» стала яскрава і творча Анастасія Фаренюк, яку й нагородили путівкою на відпочинок за кордоном.

Цього року спонсори підготували для дівчат справжні «жіночі» подарунки – набори косметики, сертифікати на навчання у школах стилю, фотографії та модельній агенції. Підтримку найвродливішим панянкам як завжди надавала й Студентська профспілкова асоціація м. Києва, яка порадувала приємними подарунками усіх учасників, а «Міс СПА – 2010» Поліна Воблова отримала сучасний музичний центр.

Казкове свято жіночності вдалося. Зворушені гості і глядачі не хотіли залишати зал та щиро вітали переможниць квітами та оплесками.
Щиро вітаємо красунь з перемогою! Бажаємо їм наснаги, самореалізації у житті! І дбаймо про красу – зовнішню і внутрішню – адже ця сила здолає на життєвому шляху всі перешкоди і краса таки врятує наш світ!

 
 
Прес-служба КМОППОіНУ


По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці