Авторизация| Регистрация

Табір «Дружний» – відкриття оздоровчого сезону

Табір «Дружний» – відкриття оздоровчого сезону Щороку Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України оздоровлює дітей освітян столиці у здравницях, які перемогли у тендері. Цьогоріч – це «Дружний», що знаходиться у санаторній зоні містечка Ірпінь та «Сонячний берег» Одеської області. 

Сьогодні в тіні крислатих ялинок та дубків відбулося урочисте відкриття першої зміни у таборі «Дружний», який прийняв цього літа понад сотню дітей. 

Святкову лінійку відкривали Голова правління – Генеральний директор ВАТ «Київський завод «Радар» В.С. Майстренко, голова профспілки заводу Є.С. Мурза та директор табору В.С. Смоловий. Після вітальних слів та підняття державного прапору вожаті оголосили про відкриття оздоровчого літа 2010. 

Нині «Дружний» – це спальні корпуси разом із оновленим басейном, їдальнею, лікувальним корпусом та величезною територією, де діти мають змогу відпочити, повеселитися, вдосталь набігатися і провести час з користю. 

Табір проводить загальний курс оздоровлення – лікувальні ванни, інгаляції, масаж, фізична культура, фітотерапія тощо. Також діти щодня п’ють трав’яні настої та кисневі коктейлі. 
Найулюбленішим місцем дітлахів є, звичайно, басейн. Вони б бажали проводити там по кілька годин на день. Працівники закладу та інструктори з плавання піклуються про безпеку та культуру поводження учнів у воді і про те, щоб малеча за оздоровчу зміну навчилася плавати. 

Вихователі та вожаті перебувають із дітьми постійно. Вони не лише слідкують за дисципліною та порядком у кімнатах, а й займаються дозвіллям дітей. А різноманітні заходи розписані у них погодинно – від загінних до загальнотабірних. 

Про враження від відпочинку ми запитаємо у дітей в середині зміни і розповімо – як живе величезна родина табору «Дружний». Отож оздоровчий сезон відкрито! Гарного відпочинку! 

 
 

Інна Журавель 
Прес-служба КМОППОіНУПо темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
2017 рік оголошено роком первинної профспілкової організації.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»