Авторизація|

Табір відпочинку «Веселка» – бадьоро, цікаво, змістовно!

Табір відпочинку «Веселка» – бадьоро, цікаво, змістовно! Пришкільні табори відпочинку – це не лише місце перебування дитини в час, коли батьки працюють, а й справжнє змістовне дозвілля для малечі з добре підготовленою програмою культурно-масових заходів та захоплюючими екскурсіями.

У День захисту дітей в столиці розпочали свою роботу майже 137 дитячих таборів з денним перебуванням на базі навчальних закладів.
Свою роботу цього дня уже шостий рік поспіль розпочав пришкільний табір ЗОШ № 27 Шевченківського району.

«У нас відпочивають діти трьох шкіл – 27, 175, 95, разом – 57 учнів з 1 по 5 клас. Уже сьогодні батьки мене запитують – чи буде друга зміна, – розповідає директор табору Гульмира Абдурахманівна, – батьки довірять нашій роботі. Знають, що дитина буде доглянута, її вільний час проходитиме раціональніше. Та й дітвора розлучатися із табором не поспішає».

Для організації змістовного дозвілля дітей в плані виховної роботи табору заздалегідь продумана програма заходів та екскурсій. А кваліфіковані кадри – вчителі початкових класів, музики, які мають досвід педагогічної роботи і позитивно себе зарекомендували, забезпечують його повноцінну діяльність.

Щодня малечу чекають розваги, ігри, спортивні естафети та культпоходи. За неповний тиждень роботи діти побували в Музеї авіації і космонавтики ім. І.Сікорського, Бібліотеці ім. М. Костомарова, в зоопарку, в Театрі оперети, мали кілька пішохідних екскурсій та провели конкурс малюнків. «У нас заплановані також екскурсії до музею «Золоті Ворота», Музею іграшки, стежками древнього Києва, та багато різних заходів в парковій зоні нашого району», – додає директор табору.

Найцікавіші, за відгуками дітей, спортивні естафети та розваги у парку. Також захоплюють предметні гуртки – бісероплетіння, малюнок, вишивка тощо.

Для похмурої чи дощової погоди у таборі облаштовані ігровий майданчик та відеотека. Робота організована таким чином, аби діти були зайняті постійно.
 
Особлива увага приділяється збалансованому харчуванню дітей. Тому у їдальні школи завжди смачно пахне. «Мені подобається їсти плов, я з’їдаю усе до крупинки, – розповідає першокласниця Аня Шаповалова, а ще дають смачні соки». Другі страви подобаються дітлахам особливо, а от перші, як завжди, їдять неохоче.

Таким відпочинком вихованці щиро задоволені. Адже, не дивлячись на перебування у таких набридлих за період навчального року стінах школи, розваг тут вдосталь. «Тут же не потрібно вчитись, а можна поганяти у футбол, пограти у шахи», – зізнається у головній вигоді такого табору п’ятикласник Айхан Арсланов, – хоча екскурсії та конкурси також дуже цікаві».

Діти дуже швидко звикають до розпорядку із задоволенням проводять свій вільний час і, навіть, сплять по дві годинки за розкладом. А наприкінці зміни, як завжди, будуть плакати, і не захочуть, щоб відпочинок закінчувався.


Інна Журавель,
редактор ІВ «Єдність»По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці