Авторизація|

Оплата праці освітян – пріоритет профспілки

17 червня 2010,Публікації » Новини
Оплата праці освітян – пріоритет профспілки З початком літа в черговий раз спостерігається затримка виплати заробітної плати та відпускних коштів освітянам столиці. Київська міська організація Профспілка працівників освіти і науки України турбується про добробут спілчан та здійснює постійний моніторинг ситуації з оплатою праці.

Актуальні питанням соціально-економічного захисту працівників освіти обговорювалися на зустрічі профспілкового активу освітян Печерського району з головою Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України О. М. Яцунем, що відбулася 16 червня 2010 року. У цьому обговоренні також взяли участь начальник Управління освіти Печерської райдержадміністрації О.В.Батечко. 

У ході роботи голова Печерської районної профспілкової організації О.І. Баклан озвучила інформацію про стан виплати заробітної плати, відпускних та оздоровчих освітянам району. «Для 100% виплати грошей необхідно 16 мільйонів гривень, – наголосила Олександра Іванівна, – на сьогодні надано кредит на майже 6 мільйонів. Наступного тижня планується отримати ще 6, 5 мільйонів, тобто учителі отримуватимуть зарплату поетапно».

Начальник РУО наголосила, що розміри надбавок працівникам закладів освіти району у 2010 році будуть збережені на рівні минулого року, а районною владою здійснюватимуться усі заходи задля усунення затримки виплати.

Чільник КМОППОіНУ О.М. Яцунь поінформував спілчан про заходи, що проводяться міською профспілковою організацією для якнайшвидшого усунення затримки виплати заробітної плати та наполіг на необхідності дотримання прав працівників освіти на своєчасну оплату праці, зокрема, відпускних коштів та грошової допомоги на оздоровлення. Олександр Михайлович зауважив, що у разі невиконання законних вимог освітян, Профспілка проведе активні дії для врегулювання цього питання. 
 
 
 

Прес-служба КМОППОіНУ


По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці