Авторизація|

Укладено Меморандум про співпрацю у сфері соціального партнерства

6 липня 2010,Публікації » Новини
Укладено Меморандум про співпрацю у сфері соціального партнерства
 6 липня 2010 року на засіданні Ради Об'єднання профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок» укладено Меморандум про співпрацю у сфері соціального партнерства між виконавчим органом Київської міської ради (КМДА) та Об'єднанням профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок».
Сторони домовились про довгострокову, системну співпрацю у сфері соціально-економічних гарантій, компенсацій та пільг киян на підставі бюджету м. Києва та забезпечення підвищених соціальних норм порівняно з Генеральною угодою.
 
Виконання домовленостей Меморандуму буде здійснюватись у такі послідовні етапи:

Етап 1. Сприяння у розробці, опрацювання проектів Регіональної угоди в комісіях Київської міської державної адміністрації та Міськпрофради.

Етап 2. Передпроектні роботи. Для здійснення цього етапу сторони визначаються з кінцевою редакцією Регіональної угоди, її наповненням, термінами, розподілом прав та обов'язків.

Етап 3. Укладення Регіональної угоди. На цій стадії Сторони підписують Регіональну угоду між Київською міською державною адміністрацією, з однієї сторони, та Міськпромрадою, з іншої сторони, та сприяють виконанню Регіональної угоди, відповідно до домовленостей.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці