Авторизація|

Національною комісією регулювання електроенергетики без погодження з профспілками підвищено ціни на газ для населення

15 липня 2010,Публікації » Новини

13 липня 2010 року Національною комісією регулювання електроенергетики прийнято постанову № 812 про підвищення з 1 серпня цього року цін на природний газ, що використовується для потреб населення.

Встановлені тарифи розділено на чотири категорії, які залежать від обсягів споживання і наявності газових лічильників.

Це рішення прийнято з грубим порушенням норм законодавства України та принципів соціального діалогу, а саме: постанову Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2010 року № 184 щодо збереження незмінними цін на газ для населення протягом 2010 року. Порушено також домовленості у рамках Генеральної угоди щодо обов’язкового погодження з профспілками таких рішень. У зв'язку цим Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України висловлює протест підвищенню тарифів на газ для населення.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці