Авторизація|

Підготовка шкіл до нового навчального року

Підготовка шкіл до нового навчального року Наразі в Києві триває активна підготовка навчальних закладів до наступного навчального року. В усіх школах, ліцеях, гімназіях та у дитячих садочках міста проводяться поточні, а за потребою і капітальні ремонти, оновлюється матеріальна база, облаштовуються прилеглі території навчальних закладів.

У рамках ознайомлення з підготовкою навчальних закладів столиці до нового 2010-2011 навчального року, в.о. голови КМДА Олександр Попов відвідав школи Оболонського та Шевченківського районів. До візиту школами Києва також приєднався голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь. 

О.П. Попов перевірив хід підготовки до 2010-11 навчального року ліцею-інтернату № 23 Шевченківського району столиці, загальноосвітньої школи № 18 Оболонського району та школу № 214 з поглибленим вивченням математики, економіки та інформатики, що на масиві Оболонь. 
Заступник голови КМДА відзначив школу № 18, де було встановлено теплонасос, який працює не тільки від звичайної електричної енергії, а ще використовує енергію землі. Такий експеримент довів, що економія енерговитрат від використання такої системи за рік становить 66%. Олександр Попов наголосив, що подібний досвід енергозбереження необхідно запроваджувати і в інших районах столиці. Школа № 214 цікава тим, що наразі тут триває експеримент «Впровадження технології неперервного розвитку підприємливості учнівської молоді». 

Наприкінці об’їзду відбулася зустріч з педагогічними колективами, учнівським активом та представниками батьківських комітетів Оболонського району. 

Під час зустрічі у режимі живого спілкування обговорювались не лише успіхи, але й проблеми освітян району. Олександр Попов дізнався про поточні проблеми, відповів на питання та розповів про нові підходи до реформування галузі, зокрема, про намір з 1 січня 2011 року надати статус юридичної особи усім навчальним закладам міста.

Під час виступу чільник КМОППОіНУ О.М. Яцунь звернув увагу на соціально-економічний захисті освітян столиці. «Захищений учитель – щасливий учень. Муніципальна надбавка, яка виплачувалася три роки поспіль і відмінена у 2010 році, необхідна зараз як соціальна подушка», – наголосив Олександр Яцунь. 

Також голова профспілкової організації освітян міста запропонував О.П. Попову до підсумкової колегії підписати угоду про співпрацю між КМОППОіНУ і КМДА. В угоді профспілкова сторона пропонує зосередити увагу на виплаті надбавки за складність та напруженість у роботі, матеріальному стимулюванні молодих спеціалістів, поліпшенню житлового забезпечення педагогічних працівників тощо.

Протягом тижня, тематикою якого визначено питання функціонування галузі освіти у Києві, планується відвідати низку навчальних закладів в усіх районах міста та ознайомиться із станом їх підготовки до зими. 

 
 

Прес-служба КМОППОіНУ По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці