Авторизація|

Д.Табачник: 11-річка не є відмовою від профільної школи

Д.Табачник: 11-річка не є відмовою від профільної школи 11-річна система освіти не є відмовою від профільної школи. Про це сьогодні під час наради в КМДА повідомив міністр освіти і науки Дмитро Табачник. "Ми будемо розбудовувати профільну школу, і, починаючи з 1 вересня цього року, згідно з постановою уряду, середня загальна освіта повинна забезпечити перехід до профільної школи", - наголосив міністр.

Він також зазначив, що однією з переваг закону про 11-річну систему освіти є серйозна економія коштів Державного бюджету в розмірі близько 7 млрд грн на рік.

"Ми також знімаємо багато зайвої регламентації щодо тривалості навчального року, щодо інших обмежень… Ми більш творчо та гідно будемо підходити до навчального процесу, це забезпечить можливість швидше змінювати стандарти освіти і програми", - наголосив Д.Табачник.

 
 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці