Авторизація|

Розширена колегія МОН України

20 серпня 2010,Публікації » Новини
Розширена колегія МОН України 20 серпня 2010 року відбулася розширена колегія Міністерство освіти і науки України з питання: "Про підсумки розвитку загальної середньої та дошкільної совіти у 2009–2010 навчальному році та завдання на 2010–2011 навчальний рік".

Захід проходив у два дні. Зокрема, 19 серпня – засідання секцій педагогічних працівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів за напрямами: дошкільна освіта, початкова освіта, історична освіта, літературна освіта (українська та зарубіжна), біологічна освіта, математична освіта, інформаційно-комунікаційні технології в освіті, фізична освіта та хімічна освіта.

20 серпня – пленарне засідання в Палаці культури Національного технічного університету «КПІ». У колегії взяли участь Міністр освіти і науки України Д.В. Табачник, президент АПНУ В.Г. Кремень, Секретар Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти К.С. Самойлик, народні депутати, заступники голів обласних, Міністр освіти і науки АРК, начальники обласних управлінь освіти і науки, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Розширена колегія МОН Україниначальники управлінь освіти і науки обласних центрів, відділів (управлінь) освіти виконавчих комітетів районних рад (районних державних адміністрацій), ректори (директори) вищих педагогічних навчальних закладів, ректори та проректори інститутів післядипломної педагогічної освіти, педагогічні працівники, представники закордонних українських навчальних закладів Іспанії, Італії, Греції, Чехії, Португалії, Франції та Туреччини.

 Від Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України участь у засіданні колегії взяв голова О.М. Яцунь. 

Серед питань озвучених у ході засідання – підсумки роботи закладів освіти за минулий рік роботи, стан готовності шкіл та вишів до нового 2010 – 2011 навчального року, навчальні плани та програми, забезпечення підручниками та доставка їх у регіони тощо.

 
 

Прес-служба КМОППОіНУ


По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці