День першокурсника-політехніка

31 серпня 2010,Новини, Вища освіта

День першокурсника-політехніка31 серпня 2010 року на Площі знань Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» відбулося святкування Дня першокурсника.

Проведення цього урочистого заходу напередодні нового навчального року для НТУУ “КПІ” стало доброю традицією. Тисячі абітурієнтів уже на правах студентів зібралися на власне свято – посвяту в студенти. «Винуватців» свята підтримували батьки, багато з яких заради цього дійства приїхали з інших міст.

Головний девіз свята цьогоріч: «Стати наслідувачем традицій «КПІ», бути гідним честі називатися студентом Київської політехніки».

З вітальними словами до викладачів та студентів університету звернулися ректор НТУУ «КПІ» М.З. Згуровський, голова секції випускників КПІ в Польщі Я.Фурса, голова КМОППОіНУ О.М.Яцунь та шановані гості з міністерств і відомств країни.

Приєднуємося до усіх привітань, що прозвучали сьогодні і бажаємо студентам здоров’я, наснаги, оптимізму та успіхів в опануванні усіх наук!

2017 рік оголошено роком первинної профспілкової організації.

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»