Авторизація|

НПУ імені М.П. Драгоманова вітає нову зміну!

31 серпня 2010,Новини, Вища освіта

НПУ імені М.П. Драгоманова вітає нову зміну!У Національному палаці мистецтв «Україна» 31 серпня 2010 року відбулася посвята в першокурсники абітурієнтів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.
Свято пройшло у піднесеній та дружній атмосфері. Серед багатьох почесних гостей урочистого заходу був присутній голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України О.М. Яцунь.

У своєму виступі Олександр Михайлович висловив вдячність професорсько-викладацькому складу університету за реальний внесок у виховання високоосвічених громадян, а першокурсникам побажав здобутків у навчанні та віри у власні сили.

 

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці