Авторизація|

Посвята в студенти КНЕУ

1 вересня 2010,Новини, Вища освіта
Посвята в студенти КНЕУ1 вересня 2010 року, коли луна перших дзвоників облітає всю Україну, Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана відзначається подвійне свято, ще й День першокурсника.

До майбутніх провідних економістів та розчулених від урочистості батьків першим звернувся Герой України, ректор університету зі 104-річною історією, А.Ф. Павленко: «Головне для вас сьогодні – зрозуміти те, що ви вже стали студентами». Для унаочнення посвяти ректор разом із Міс КНЕУ 2010 Анастасією Фаренюк вручив першокурсникам символічний студентський квиток.

Вітальні слова звучали з вуст почесних гостей. Серед них голова наглядової ради, академік Національної академії наук України В.А. Смоліб, перший заступник начальника управління гуманітарної політики секретаріату КМУ А.М. Гуркій та голова КМОППОіНУ О.М. Яцунь.
Продовження урочистої частини став святковий концерт за участю творчих колективів КНЕУ імені Вадима Гетьмана.
 

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці