Авторизація|

Табачник каратиме за непомірне навантаження школярів

Табачник каратиме за непомірне навантаження школярівКількість годин із вивчення іноземної мови у школах не зменшилась. Про це в ефірі одного з українських телеканалів повідомив міністр освіти та науки Д. Табачник.
 

"Ми на жодну годину не зменшили кількість занять з іноземної мови. Без змін залишились і години з математики", – наголосив міністр.

Він також зазначив, що 6-денного навчального тижня не буде. «На сьогоднішній день він існує лише в тих гімназіях, де це вирішив сам педагогічний колектив разом із батьками. Звичайно, ми нічого тут не ламаємо, не забороняємо. Є чітко визначені навантаження. Учні 10-11 класу мають мати не більше 33 годин на тиждень. Тому розмови про 8, 9 уроків – це абсолютне порушення», – зауважив урядовець.

«Якщо такі факти будуть, то відповідатимуть за порушення медичних і освітянських нормативів ті, хто намагається це робити», – додав Д.Табачник.
 
Потрібно розвантажувати навчальну програму для школярів, вважає міністр освіти України Дмитро Табачник.
 
«Скажімо, кращі світові школи мають вдвічі менше предметів в старших класах. У нас, на сьогоднішній день, в 10-11 класах - 18. Треба розвантажувати навчальну програму, тому що це абсолютна вимога часу, бо інакше ми не зможемо перейти до профільної школи, а без профільної школи ми не зможемо підняти якість освіти», – наголосив міністр.
 

Він також зазначив, що вже цього року є навчальні програми для 10-11 класів, де розвантаження вже відбулось.

Також, за словами, Д. Табачника, якщо зміни в навчальних програмах і відбуватимуться, то не під час навчального року.
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці