Авторизація|

Комп'ютеризація

8 вересня 2010,Публікації » Новини
Комп'ютеризаціяУ Міністерстві освіти і науки створено робочу групу, яка спільно з департаментом загальної середньої та дошкільної освіти опрацьовуватиме питання впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в школі.
 
За наказом першого заступника Міністра Б.М. Жебровського від 07.09.2010 № 634-оп «Про створення робочої групи з питань впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освіті» голові робочої групи потрібно:

– до 15.09.10 розробити та подати на затвердження Першому заступнику Міністра план роботи робочої групи;

– до 20.09.10 розробити проект Державної програми запровадження в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2017 року.
 

З метою реалізації рівного доступу до якісної освіти, комплексного підходу до використання сучасних технічних, методичних, інформаційних ресурсів освіти, розбудови інформаційного суспільства та на виконання рішення колегії Міністерства від 25.06.2010 № 6/2-2.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці