Авторизація|

Старшокласників не годуватимуть у школах Києва

Старшокласників не годуватимуть у школах КиєваКиївська міська державна адміністрація відмінила безкоштовні сніданки для школярів з 5-го по 11-й клас. Інформацію про це підтвердила заступник начальника Головного управління освіти і науки Ганна Руденко, повідомляє «Комсомольская правда в Украине».

За її словами, відповідне рішення «Про організацію харчування 1 – 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва комунальної форми власності» було підписане ще 30 серпня 2010 року.
 

Тепер на безкоштовні обіди можуть розраховувати тільки учні 1 – 4-х класів і учні 1 – 11-х класів з числа сиріт, дітей, позбавлених батьківської турботи, та з малозабезпечених сімей.

Учителі прагнуть не коментувати питання дитячого харчування. А якщо і розповідають про нововведення, то просять не називати своє прізвище.
 

«У нас дітям оголосили про відміну харчування 5 вересня. Батьки, звичайно, були не в захваті, але в багатьох класах це питання вирішили полюбовно. Батьківські комітети просто запропонували кожного місяця збирати гроші на харчування і замовляти для охочих повноцінні обіди», – розповіла виданню вчитель математики однієї з шкіл на Харківському масиві.

Крім того, пільгове харчування, за рішенням мерії, частково одержуватимуть ті діти, які відвідують групи продовженого дня. Зокрема, 10 відсотків від складу групи одержать безкоштовні обіди, а 15 відсотків – за півціни. Про те, за яким принципом визначатимуться школярі, яким покладено пільгове живлення, поки не знають навіть у школах, але, швидше за все, до їх числа увійдуть пільгові категорії дітей.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці