Авторизація|

До 15 вересня всі столичні школи та лікарні будуть готові до опалювального сезону

До 15 вересня всі столичні школи та лікарні будуть готові до опалювального сезонуНаразі вже проведені ремонтні роботи дахів, фасадів, зовнішніх мереж гарячого та холодного водопостачання, а також внутрішніх мереж центрального опалення.

Як інформує Головне управління палива, енергоефективності та енергозбереження, станом на 8 вересня 2010 року до опалювального сезону підготовлено 520 шкіл та 471 дошкільний заклад, що складає 99% від загальної кількості.
  На підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2010 – 2011 року шкільних та дошкільних закладів міським та районними бюджетами передбачено 2500,0 тис. грн.
 
Наразі вже проведені ремонтні роботи дахів, фасадів, зовнішніх мереж гарячого та холодного водопостачання, а також внутрішніх мереж центрального опалення.
Готові до опалювального сезону і 56 лікарень (100%) та 182 заклади охорони здоров’я (96%). На їх підготовку міським бюджетом передбачено 4 млн. грн. Відремонтовані бойлерні і теплові пункти та системи опалення гарячого й холодного водопостачання.
 
До 15 вересня всі системи теплоспоживання шкільних та дошкільних, а також лікувальних установ будуть готові до початку опалювального сезону.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці