Авторизація|

З початку 2009 року метрополітен вводить картонні проїзні

12 січня 2009,Публікації » Новини
З початку 2009 року метрополітен вводить картонні проїзні

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" відмовилося від використання магнітних проїзних з 2009 року. У такий спосіб підземка перейде на оплату проїзду виключно безконтактними картками й жетонами. 


Про це заявив начальник комерційної служби підприємства Олександр Юрченко.
"Магнітні картки не будуть використовуватися в 2009 році", - сказав Юрченко. 

У зв'язку із цим підприємство вирішило виготовляти місячні проїзні, які раніше були магнітними, на основі безконтактних карток але з картону, а не із пластику, як довгострокові проїзні. 


Юрченко пояснив, що усередині картонної картки буде вмонтований чіп, аналогічний за технологіями, але спрощений за функціями порівняно із чіпом, який вмонтований у пластиковій картці. 


Він додав, що з картонними картками пасажирам варто також дбайливо поводитися, щоб не пошкодити чіп. 

Оскільки собівартість виготовлення картонної картки, за його словами, істотно нижча, то підприємство буде реалізовувати такі проїзні без заставної вартості в 7 гривень, що діє для пластикових безконтактних карток. 


Після закінчення терміну дії картонної картки пасажир може її викинути. Юрченко підкреслив, що місячний проїзний на картонній основі більш захищений від підробки порівняно з магнітними проїзними. 


Довгострокові проїзні (на квартал і на рік) будуть виготовлятися як і раніше на основі пластикових безконтактних карток. 
Також Юрченко повідомив, що з 22 грудня минулого року підприємство почало продаж річних проїзних з терміном дії на календарний 2009 рік. 

 

www.ukranews.com


По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці