Авторизація|

Київська Мала академія наук одержала статус

15 вересня 2010,Новини, Вища освіта

Київська Мала академія наук одержала статусУ столиці з'явився новий комунальний позашкільний навчальний заклад – «Київська Мала академія наук учнівської молоді».

 

Створена вона відповідно до рішення Київської міської ради. Статут затверджений розпорядженням Київської міської державної адміністрації.

 

Раніше Мала академія наук (МАН) діяла у складі Київського палацу дітей та юнацтва. Відтепер Мала академія наук учнівської молоді отримає приміщення та майно, необхідне для здійснення статутної діяльності, буде мати самостійний баланс і штат працівників. Підпорядкована МАН безпосередньо Головному управлінню освіти і науки КМДА.

 

Надання Малій академії наук статусу комунального позашкільного навчального закладу дозволить реалізовувати державну політику у сфері позашкільної освіти, координувати роботу наукових товариств, творчих об'єднань, секцій, гуртків з науково-дослідної роботи в різних областях. Все це буде сприяти пошуку здібної, науково-обдарованої молоді, розширення її наукового світогляду, залучення до систематичної науково-дослідницької, експериментальної, конструкторської та винахідницької роботи.

 

Малою академією наук будуть створюватися умови для творчого, інтелектуального, духовного розвитку учнівської молоді, стимулювання творчого самовдосконалення, професійного самовизначення і творчої самореалізації учнів згідно з їхніми інтересами та здібностями.

 

 

www.zavtra.com.ua

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці