Авторизація|

У молодших класах київських шкіл проводитимуть ранкову гімнастику

У молодших класах київських шкіл проводитимуть ранкову гімнастикуКиїврада затвердила міську цільову програму Ранкова гімнастика для школярів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл Києва.

Як повідомили в прес-службі Київради, за таке рішення сьогодні на черговому пленарному засіданні проголосували 83 депутати.

Програма Ранкова гімнастика вводиться для того, щоб поліпшити та зберегти здоров'я учнів столиці. Програму розроблено, враховуючи звернення голови правління Благодійної організації Фонду розвитку спорту Катерини Серебрянської.

За словами голови Постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту Алли Шлапак, ефект від систематичного проведення ранкової гімнастики полягає в зміцненні кістково-м'язової системи, профілактиці плоскостопості, вихованні навички правильної постави, яка сприяє нормальному функціонуванню всіх внутрішніх органів. До того ж, правильно підібрані вправи сприяють оптимізації діяльності серцево-судинної і дихальної систем.

Прийняття цього рішення дасть можливість столичній владі ефективніше втілювати державну політику у сфері фізичного виховання дітей та юнацтва, вважають у Київраді.

Як повідомлялося, перший заступник мера Олександр Попов розпорядився ввести в київських школах півгодинну ранкову зарядку.

 


За матерiалами: http://ua.korrespondent.net/ 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці