Авторизація|

Вітаємо навчальні заклади міста Києва з присвоєнням їм імен видатних діячів

Вітаємо навчальні заклади міста Києва з присвоєнням їм імен видатних діячівРішенням Київської міської ради від 08.07.2010 року № 983/4421 навчальним закладам столиці  присвоєно імена видатних українських діячів: 

1. Героя Радянського Союзу, генерала-лейтенанта Карбишева Дмитра Михайловича – середній загальноосвітній школі №2 Подільського району м. Києва.
2. Гетьмана України Богдана Хмельницького – гімназії № 39 Деснянського району м. Києва.
3. Великого київського князя Ярослава Мудрого – спеціалізованій школі № 301 Деснянського району м. Києва.
4. Видатного українського письменника, Героя України Василя Стуса – спеціалізованій школі № 200 Святошинського району м. Києва.
5. Видатного українського діяча Євгена Коновальця – середній загальноосвітній школі № 263 Деснянського району м. Києва.
6. Видатного українського композитора Олександра Білаша – спеціалізованій школі № 24 з поглибленим вивченням російської мови та літератури Шевченківського району м. Києва.
7. Видатного авіаконструктора Олега Костянтиновича Антонова – спеціалізованій школі № 96 з поглибленим вивченням російської мови Святошинського району м. Києва.
8. Видатного авіаконструктора Ігоря Івановича Сікорського – Авіакосмічному ліцею Національного авіаційного університету Солом’янського району м. Києва.

Станом на 15 вересня 2010 року у м. Києві присвоєно імена видатних діячів історії та культури 53-ом навчальним закладам, з них 49-ти – загальноосвітнім, 2-ом дошкільним та 2-ом вищим навчальним закладам.

Присвоєння імен видатних діячів навчальним закладам у м. Києві здійснюється відповідно до Положення „Про порядок найменування об’єктів міського підпорядкування, вшанування пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у м. Києві”, що затверджене рішенням Київської міської ради від 29.04.2004 року № 206/ 1416, та сприяє формуванню у школярів поваги до історії, до творців історії України, високої патріотичної свідомості, розвитку духовності підростаючого покоління, створенню іміджу закладу.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці