Авторизація|

Театр – це життя

24 вересня 2010,Публікації » Новини

Театр – це життяВперше серед шкіл столиці на базі спеціалізованої школи № 23, Деснянського району, у 2010-2011 навчальному році функціонує профільний театральний клас. Навчання безкоштовне. Якщо дитина має театральні здібності, але немає змоги розвинути свій талант, то поспішайте – набір триває!

 

Переваги:

• вивчення профільних дисциплін: акторська майстерність, сценічна мова, сценічний рух, хореографія, вокал;

• одночасне здобуття двох освіт: середньої загальної та спеціальної;

• навчання в умовах повного дня: навчально-виховна діяльність з 08:00 до 18:00 (без домашніх завдань);

• профільні дисципліни студіюють викладачі Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого;

• довузівська підготовка з профільних дисциплін;

• можливість пільгового вступу до Київського Національного Університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого.

 

Конкурсні випробування:

вірш, байка, прозовий твір, монолог з п’єси, пісня (сучасна, народна, класика), танок (сучасний, народний спортивний, бальний – на вибір вступника).

 

Театр моделює життя, відкидаючи все зайве й акцентуючи

на тому, що ти хочеш сказати людям, яку думку донести.


Контакти: osvita@guo.kiev.ua

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці