Авторизація|

День вихователя

День вихователя27 вересня – «День вихователя і всіх дошкільних працівників», нове загальнонаціональне свято, що покликане допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий садок і дошкільне дитинство в цілому.

 

Вихователі, няні, музичні керівники, інструктори з фізичного виховання, психологи, методисти-організатори, кухарі, пралі та медичні сестри, – усіх працівників дошкільних закладів вітаємо з професійним святом!

 

Саме Ви виховуєте київську малечу: майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей. Коли батьки знаходяться на роботі, їхніх дитяток кормлять із ложечки натомлені руки няні, а з ранку до вечора піклується та грається з ними досвідчений вихователь.

 

Бажаємо якнайшвидшого підвищення престижу, обраного за покликанням фаху, адже Ви виховуєте майбутнє України!

Зичимо Вам здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.

 

 

Президія КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці