Авторизація|

Рятуймо планету! Конкурси з екології

27 вересня 2010,Публікації » Новини

Рятуймо планету! Конкурси з екологіїУ рамках Всеукраїнської екологічної акції «Цікаве дозвілля – чисте довкілля», за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, за сприяння Національного агентства України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів проводиться конкурс творчих робіт.

 

Мета і завдання конкурсу: засобами мистецтва сприяти зростанню поінформованості молодших школярів про екологічні проблеми, пов’язанні із побутовими відходами, та вихованню їхньої активної громадянської позиції у справі відповідальності за стан довкілля; привернути увагу широкого кола громадськості до проблем охорони навколишнього середовища.

 

Термін і територія проведення конкурсу. Всеукраїнська екологічна акція «Цікаве дозвілля – чисте довкілля» проходить по всій території України і розрахована на учнів початкової школи та їхніх педагогів, вихованців позашкільних навчальних закладів та керівників гуртків, секцій тощо, учасників дитячих громадських організацій екологічної спрямованості, а також на батьків. Період проведення конкурсу триватиме з 1 жовтня 2010 року до 25 січня 2011 року.

 

Конкурс буде проведено в три етапи:

І етап – з 1.10.2010 до 31.12.2010 (прийом конкурсних робіт);

ІІ етап – з 31.12.2010 до 15.01.2011 (підбиття підсумків);

ІІІ етап – з 15.01.2011 до 25.01.2011 (нагородження переможців та висвітлення результатіву).

 

Фонд братів Кличків оголошує конкурс «Найкращий щоденник про захист довкілля».Чудова можливість розпочати екологічно безпечне життя! Переможців чекає подорож до Японії!

 

Мета: Виховання дбайливого відношення до природи та популяризації екологічної культури серед підростаючого покоління. Створення умов для розвитку відчуття причетності до вирішення екологічних проблем у дітей. Формування активної громадянської позиції щодо збереження місця існування і здоров'я людини.

 

Участь у Конкурсі можуть взяти діти або групи дітей (дві та більше дитини, але не більше п'яти осіб у групі, що працює над одним ЕКО-ЩОДЕННИКОМ) молодшого та середнього шкільного віку (від 6 до 12 років включно), які навчаються у загальноосвітніх школах столиці.

 

 

За матеріалами: http://www.guon.kiev.ua/

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці