Авторизація|

Кращі педагоги отримали нагороди

Кращі педагоги отримали нагороди30 вересня 2010 року в Київському академічному театрі оперети відбувся урочистий захід для освітян столиці з нагоди Дня працівників освіти.

 

За участю першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова, заступника голови КМДА Леоніда Новохатька та начальника Головного управління освіти і науки Віри Горюнової під бурхливі оплески залу проходило вручення нагород та квартир педагогічним працівникам міста.Кращі педагоги отримали нагороди

 

Святкування розпочалося вітальним словом Олександра Попова: «Ми дуже горді, що маємо в Києві такий професійний, патріотично налаштований колектив працівників освіти… Ми розуміємо, що сьогодні маємо багато проблем у сфері освіти, але й маємо дуже серйозні наміри їх вирішувати. Ми будемо робити все, щоб покращити соціальний статус педагогів, аби надати можливість багатьом з вас отримувати квартири, які будуватимемо все більше з кожним роком».

 

Було вручено ключі від 10 квартир педагогічним працівникам, серед них учителі шкіл, працівники дошкільних установ, вчителі-пенсіонери, чотири нагрудні знаки «Відмінник освіти України», сім Подяк Київського міського голови та дві Почесні грамоти Київського міського голови. Загалом, до Дня працівників освіти 450 освітян були відзначені різними нагородами.

 

Кращі педагоги отримали нагородиСвоїми почуттями, піднесеним настоєм з редакцією поділилася Надія Михайлівна Грибова, учитель французької мови гімназії № 143 Оболонського району: «Для мене це свято більш ніж особливе з приводу отримання відзнаки. Хочу висловити превелику вдячність колективу та своїм учням, які займали перші місця у Всеукраїнських олімпіадах, конкурсі «Молодь миру». Кращі педагоги отримали нагородиЩоб досягти педагогічного успіху, потрібно ставитися до дітей з любов’ю і повагою. Для мене вчителювання – це сенс життя. Я вважаю, що педагогічний працівник з інакшим ставленням до роботи не відбудеться професійно, бо для нього тоді праця стане каторгою. Освітянська діяльність – це тільки покликання, лише любов. Я 33 роки, тобто з дня заснування, працюю в одній школі, і іншої долі не бажаю».

 

Серед нагороджених і Наталія Михайлівна Головіхіна, директор ліцею-інтернату № 23 Шевченківського району.«Від свята я в захваті: інтелігентно, по-європейськи, патріотично. Я приємно зворушена тим, що чула зі сцени, це чи не найкраще свято, яке я пам’ятаю. Я не знала про те, що маю бути нагороджена почесним знаком. Моєму хвилюванню не було меж. «Відмінник столичної освіти» – це настільки поважно, так важливо і гордо, що мені хочеться скоріше з колективом і родиною поділитися радістю! Але, я впевнена, що кожен, хто сидів у цій залі має право на таку високу відзнаку», – говорить чарівна директорка-відмінниця.

 

Феєричним продовженням урочистостей стала святкова концертна програма.

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

Прес-служба КМОППОіНУ

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці