Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany

Освітяни Києва стали переможцями Кубку України зі спортивного туризму

6 жовтня 2010,Публікації » Новини

Освітяни Києва стали переможцями Кубку України зі спортивного туризмуУ період з 25 до 29 вересня 2010 року, в урочищі Дубки Ужгородського району Закарпатської області, відбувся Кубок зі спортивного туризму серед працівників освіти і науки України. Всеукраїнський форум зібрав кращих туристів-педагогів з 15 регіонів України.

 

У гострій боротьбі спортсмени змагалися у трьох видах програми: на байдарках сперечалися туристи-водники; нелегкими лісовими стежками долали дистанцію велоралі – велотуристи; а непідступні скелі підкорювали  туристи-пішохідники.

 

До складу збірної команди педпрацівників м. Києва увійшли педагоги: ліцею № 144 (Лемещук С.В.), ліцею № 171 “Лідер” (Мечіков Є.О.), ліцею № 38 (Галушко Д.О.), Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму (Калінкін О.Б., Стрижак А.О., Смалюга Н.І.), Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району (Боднарчук С.В.), Палацу творчості дітей та юнацтва Солом’янського району (Рудєв І.М.), Київського політехнічного університету (Расько Ю.О.), дитячо-юнацької спортивної школи № 12 (Яременко Є.В.), очолювала команду Стрижак О.А. – зав. відділом організаційно-масової роботи Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму.

 

У напруженій боротьбі представники Києва мали беззаперечну перевагу та здобули золоті нагороди на дистанціях з пішохідного та водного туризму, а також отримали срібло на дистанціях з велосипедного туризму, що забезпечило загальну перемогу в Кубку України.

 

Перемога стала підтвердженням сталих традицій, закладених у туристів-освітян столиці, які неодноразово були переможцями змагань найвищого рівня, протягом останніх років.

 

Вітаємо збірну команду працівників освіти і науки м. Києва – переможців Кубку України зі спортивного туризму!

 

http://www.guon.kiev.ua

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

27.травня

Лабіринт 2019!

04.червня

АНОНС

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці