Авторизація|

Україна стала "економічно невільною країною"

14 січня 2009,Публікації » Новини
У щорічному рейтингу економічної свободи центру Heritage Foundation Україна втратила майже 20 позицій, вперше з 2002 року ставши "економічно невільною країною". 
Причиною цього стали непрозорість державних витрат, втручання уряду в роботу приватного бізнесу та відсутність боротьби з корупцією. 

На думку експертів, методи, які Україна використовує для подолання кризи, будуть і далі погіршувати позиції країни. 


У вівторок дослідницький центр Heritage Foundation (США) спільно з газетою The Wall Street Journal оприлюднили черговий щорічний рейтинг рівня економічної свободи, що включає 179 країн світу. 


Результати рейтингу-2009 вкрай негативні для України, яка не тільки в черговий раз погіршила свої позиції, перемістившись з 133 на 152 місце, але і вперше за останні роки потрапила до категорії "економічно невільних країн". 


Рейтинг економічної свободи підраховується з 1995 року за десятьма ключовими факторами, серед яких - свобода в бізнесі, торгівлі, інвестицій, на ринку праці, податковому навантаженні, захист прав власності, гарантії невтручання держави до приватного бізнесу. 

В 15 раз поспіль рейтинг очолили Гонконг і Сінгапур. За ними у першому десятку розмістилися Австралія, Ірландія, Нова Зеландія, США, Канада, Данія, Швейцарія та Великобританія. 


Останні місця в рейтингу зайняли Куба, Зімбабве і Північна Корея. 

У новому рейтингу Україну випереджають більшість країн СНД, за винятком Білорусії і Туркменії (167 і 169 місця). Росія (146 місце; 50,8 бали) і Узбекистан (148 місце; 50,1 бали) ненабагато перевершили Україну, але потрапили до категорії "помірно невільних". 

 

Кращі результати показали Вірменія (31 місце), Грузія (32), Киргизстан (74) і Казахстан (83), які було віднесено до категорії "помірно вільних".


По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці