Авторизація|

Харчування дітей в школах

Харчування дітей в школахУ Головному управлінні освіти і науки КМДА відбулася міжвідомча нарада з питань харчування в навчальних закладах міста. Нагадаємо, що за результатами перевірок санітарно-епідеміологічної служби у їдальнях двох із половиною тисяч українських шкіл порушували санітарні норми. До інспекції вдалися після випадку в Євпаторії, де на початку вересня отруїлися 67 учнів.

На зустрічі були присутні голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту Київської міськради Алла Шлапак, секретар постійної комісії з питань освіти і науки КМР Олексій Давиденко, начальник Головного управління освіти і науки КМДА Віра Горюнова, перший заступник начальника Головного фінансового управління КМДА Віктор Падалка. А також представники прокуратури м. Києва, міської санітарно-епідеміологічної станції, Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення КМДА, Інституту екологічної гігієни та токсикології ім. Л.І. Медведя та заступники начальників районних у м. Києві управлінь освіти.

Після всеукраїнських перевірок, проведених санітарно-епідеміологічною службою, понад шістсот працівників шкільних їдалень були усунуті від роботи. У трьох випадках порушень санітарних норм справи передані до прокуратури.

Про це повідомила заступник головного державного санітарного лікаря України Алла Григоренко. Вона також розповіла, які саме порушення виявили під час перевірки: «Це порушення технологічних режимів, недотримання правил готування їжі, правил особистої гігієни. Крім того, харчоблоки часто обладнані не в достатній кількості, частково обладнання зношене».

Результатом міжвідомчої наради стало створення робочої групи щодо розроблення єдиної програми організації харчування в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Києва.

 

www.osvita.com

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці