Авторизація|

Часові межі проведення ЗНО розширено

18 жовтня 2010,Публікації » Новини

Часові межі проведення ЗНО розширеноУ 2011 році тестування школярів буде проходити з 2 червня до 10 липня, про що повідомив міністр освіти України Д.В. Табачник.

 

«Тестування пройде, і ми це погодили, з 2-го червня до 10-го липня, включаючи видачу проведення тестування та видачу сертифікатів. Апеляції розглядатимуться до 22-го липня», - наголосив міністр.

 

Він також зазначив, що цьогоріч із апеляцією ЗНО звернулось 6 тисяч абітурієнтів. Також, за словами Д. Табачника, абітурієнти матимуть право подавати сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, виданий у 2008-2011 роках.

 

«Люди, які закінчували середні навчальні заклади до введення системи загального тестування, минулого року одержали право вступати за вступними іспитами на вечірню та заочну форми навчання. У цьому році ми дозволяємо цим людям вступати за результатами вступних випробувань на будь-яку форму навчання, у тому числі й на денну», - резюмував він.

 

Цього року на тести відводилося на два тижні менше (з 2 до 23 червня), щільний графік викликав нарікання учнів, мовляв, не було часу підготуватися до тестів.

Загальнообов'язковим тестом для всіх школярів залишається українська мова та література, а другим обов'язковим предметом є історія України або математика (на вибір).

 

http://www.imk.com.ua/

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці