ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Переговорний процес триває

21 жовтня 2010,Публікації » Новини

Переговорний процес триваєУ продовження переговорного процесу та на виконання постанови президії Профспілки 21 жовтня 2010 року відбулася зустріч членів робочої групи з Першим віце-прем'єр міністром А.П. Клюєвим. Були підняті питання щодо збільшення видатків на освіту, розблокування Єдиної тарифної сітки, поетапного підвищення розмірів оплати праці педагогічних і науково-педагогічних працівників, встановлення надбавки за престижність педагогічної праці всім категоріям педагогічних працівників, виконання Указу Президента «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні» тощо.

Під час зустрічі Перший віце-прем'єр міністр підтримав пропозиції профспілкової сторони та пообіцяв вишукати можливості щодо врегулювання порушених питань та максимально врахувати їх при опрацюванні Державного бюджету України на 2011 рік.

Сторони також домовилися 25 жовтня підписати протокол намірів між Урядом та Профспілкою працівників освіти і науки України.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

28.лютого

Ліцею №51 - 100!

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи