Авторизація|

Науково-практична конференція ФПУ

28 жовтня 2010,Публікації » Новини

Науково-практична конференція ФПУФедерація профспілок України в рамках запланованих заходів з проведення Всесвітнього дня дій за гідну працю та в межах Європейського тижня якості в Україні спільно з Українською асоціацією якості проводить науково-практичну конференцію «Досконалість і якість - фактори успіху і гідного життя».

 

Конференція відбудеться 9 листопада 2010 року в Будинку Спілок (м. Київ, майдан Незалежності, 2, великий зал, ІІ поверх), початок о 10 годині.

 

До участі у заході запрошені представники органів влади, об'єднань роботодавців, всеукраїнських профспілок, керівники підприємств та голови первинних  всеукраїнських профспілок та об'єднань профспілкових організацій – переможці 15-го Українського національного конкурсу якості.

 

Просимо до 29 жовтня поточного року повідомити про участь у заході за тел.: 279-23-84, 278-86-79, факсом: 279-24-16 або e-mail trud@fpsu.org.ua; pavlyuk@fpsu.org.ua .

 

Програма науково-практичної конференції додається.

 

20.10.-proekt-programi.doc [60.5 Kb] (cкачувань: 12)

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці