Авторизація|

Дитино, ти теж маєш право!

Дитино, ти теж маєш право!28 жовтня 2010 року в Києві презентували проект «Тиждень захисту прав дитини - Ти теж маєш право», який розпочнеться 22 листопада цього року.

Про це під час прес-конференції повідомили представники Посольства Франції в Україні спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).Тижнева програма буде присвячена 21-ій річниці підписання конвенції ООН про права дитини.
 
З 22-27 листопада в столиці відбудеться художня виставка, що пропагує захист прав дітей та педагогічні досягнення в цій сфері , показ мультфільмів, тематичних фотографій тощо.

«Дитина - це насамперед особистість, яка повинна мати право на самовираження власних думок і почуттів. Суспільство, яке зневажає права дітей - це суспільство без майбутнього», - наголосила голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо.

Нагадаємо, що Конвенція про права дитини була прийнята генеральною Асамблеєю ООН від 20 листопада 1989 року. У 2009 році світова спільнота відзначила 20-річчя підписання Конвенції ООН про права дитини.

http://www.guon.kiev.ua/

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці