Авторизація|

Педагогічний п’єдестал

3 листопада 2010,Новини, Середня освіта
Педагогічний п’єдестал3 листопада 2010 року Міністр освіти і науки України Д.В. Табачник підписав наказ щодо проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року».
 
Згідно з документом, у 2010 - 2011 навчальному році «Учитель року» пройде в таких номінаціях: «Початкові класи», «Світова література», «Історія», «Іноземна мова» (німецька) та «Образотворче мистецтво».

Конкурс проходитиме у три тури: перший (районний, міський) - грудень 2010 року, другий (республіканський - в Автономній Республіці Крим, обласний, міський - у Києві та Севастополі) - лютий 2011 року, третій (заключний) - квітень 2011 року.

Заключний етап заплановано провести у містах: Івано-Франківську - «Початкові класи», Полтаві - «Світова література», Чернівцях - «Історія», Львові - «Іноземна мова» (німецька), Кіровограді - «Образотворче мистецтво».

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці