Авторизація|

Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку

10 листопада 2010,Новини, Вища освіта

Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку10 листопада відзначається Всесвітній день науки. Мета цього свята декларувалася як підвищення усвідомлення громадськістю всього світу корисності науки.

 
Офіційно заснувала Всесвітній день науки ЮНЕСКО, проголосивши його на загальній конференції в 2001 році. Уперше в глобальному масштабі свято було відзначене 2002 року. Цьогоріч проходитиме у французькій столиці, а по всьому світу відбуватимуться наукові робочі засідання, конференції та фестивалі.

Проведення Всесвітнього дня науки рекомендовано в 1999 році на Всесвітній науковій конференції (зараз - Всесвітній науковий форум, англ. World Science Forum) у Будапешті, де була висловлена необхідність щільної взаємодії між наукою та суспільством.

А ось День науки - професійне свято працівників науки України відзначається щорічно у третю суботу травня.  Свято встановлено в Україні «...на підтримку ініціативи відомих учених, наукових установ, а також професійних спілок України...» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року. 

За матеріалами – www.onews.com.ua

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці