Авторизация| Регистрация

Освітні заклади готові до зими

Освітні заклади готові до зимиПерший сніг підтвердив готовність закладів освіти до безпечної роботи: всі під'їзди до шкіл, садків, установ та закладів освіти були швидко очищені.

 

За словами заступника голови КМДА Л.М. Новохатька, усі дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади у повній мірі забезпечені необхідними посипальними матеріалами.

 


«Минулорічний досвід - сильні снігопади, ожеледиця, налипання мокрого снігу - навчив нас готуватись заздалегідь до початку зими. Отже, всі заклади столиці підготовку до зими розпочали завчасно. У період підготовки до нового 2010 - 2011 навчального року у навчальних закладах були створені запаси спеціального інвентарю (мітли, снігові лопати, ломи, льодоруби тощо) та поновлені запаси піскосуміші та солі», - заявив Л.М. Новохатько.

«Спільними зусиллями влади та колективів навчальних закладів ми створимо умови для безпечного пересування учнів, їх батьків та вчителів біля навчальних закладів», - сказав Л.М. Новохатько.

 

www.kmv.gov.ua

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці