Авторизація|

Відбулося засідання тендерного комітету в рамках впровадження проекту «Рівний доступ до якісної освіти в Україні»

19 січня 2009,Публікації » Новини

У Міністерстві освіти і науки України відбулося публічне розкриття тендерних пропозицій за міжнародними конкурентними торгами N EAQE ICB-2-2.2, оголошеними в рамках впровадження проекту "Рівний доступ до якісної освіти в Україні". Умови торгів передбачають постачання 531 комплекту меблів для навчальних комп'ютерних комплексів сільських шкіл. Засідання відбулося 14 січня цього року.

Насамперед голова тендерного комітету заступник міністра освіти і науки Павло Полянський пояснив процедуру проведення публічного розкриття тендерних пропозицій та поінформував, що на кінцевий час подання тендерних пропозицій надійшло чотири пропозиції. 

Тендерні пропозиції було розкрито в порядку їх надходження. Листи щодо відкликання або заміни тендерної пропозиції від учасників торгів не надходили. До розгляду прийнято пропозиції ВАТ "Спецмеблі" (Україна), підприємства "Основа-Промінвест" Всеукраїнської організації "Фонд підтримки непрацездатних інвалідів" (Україна), компанії Bioethic SRL (Італія), а також компанії Batuhan Konfeksiyon Tekstil Makinalari Ithalat Ihracat Limited Sirketi (Туреччина). Зауважень щодо оголошеної інформації від присутніх представників учасників торгів не було. 

Тендерний комітет розглянув також результати звіту з технічної оцінки за закупівлею QCBS "Кампанія з інформування громадськості". Головним завданням проведення кампанії з інформування громадськості є покращення висвітлення у загальнонаціональних та регіональних ЗМІ процесу реформ у сфері загальної середньої освіти та здобутків проекту "Рівний доступ до якісної освіти в Україні". 

Попередньо для ефективної оцінки технічних пропозицій було створено експертну групу, до складу якої увійшли фахівці у галузі PR та комунікацій. Члени експертної групи докладно вивчили та оцінили технічні пропозиції. 

Крім того, тендерний комітет здійснив кваліфікаційну оцінку виявів зацікавленості у наданні послуг зі створення і підтримки інтернет-ресурсу для Міністерства освіти і науки (N CQ-3.1.2). На конкурс надійшли 8 пропозицій, які підлягають оцінці згідно з процедурою відбору за кваліфікацією консультантів. 
Зведені звіти з оцінки буде надіслано для погодження до Світового банку. 

По темі:



Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці