Авторизація|

Усі фіналісти – переможці! Вітаємо!

10 грудня 2010,Публікації » Новини

Усі фіналісти – переможці! Вітаємо!9 грудня 2010 року в спортивному комплексі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» відбулося грандіозне видовище - фінал ХІ турніру з баскетболу серед чоловічих студентських команд на Кубок Студентської профспілкової асоціації м. Києва.

  

Гра за перше місце між командами НТУУ «КПІ» - НАУ (управління) була надзвичайно напруженою, вражаючою та непередбаченою, але з рахунком 66:75 чемпіона столичного баскетболу, трикратного володаря Кубку СПА, перемогла збірна команда Національної академії управління.


У матчі за ІІІ місце між командами НУХТ - КНУТД довгоочікувану перемогу з рахунком 66:79 здобула чоловіча збірна Національного університету харчових технологій.

  

У різні роки переможцями турніру ставали команди:

- Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (2000 - 2003 рр.);

- Київського національного університету технології та дизайну (2004 - 2006 рр.);

- Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (2007 - 2009 рр.).

 

Турнір традиційно проводиться з метою пропаганди здорового способу життя та присвячується Міжнародному дню студента.

 

У цьому році змагання розпочалися 21 жовтня грою між командами Київського національного університету будівництва і архітектури та Київського національного торговельно-економічного університету. Півтора місяця точилася запекла боротьба за першість у студентському баскетболі між двадцятьма збірними командами вищих навчальних закладів столиці.

 

Нині перехідний Кубок Студентської профспілкової асоціації м. Києва, вручений О.М. Яцунем, міцно й гордо тримають тренер збірної команди Національної академії управління В.Г. Стремоухов та її капітан Сергій Кобернік.

 Детальніше читайте в ІВ «Єдність» №10 та на сайті СПА

 

 
 

www.spa.profspilka.kiev.ua

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці