Авторизація|

Засідання профільної комісії Київради

22 грудня 2010,Публікації » Новини

Засідання профільної комісії Київради22 грудня 2010 року відбулося засідання постійної комісії Київради з питань освіти та науки за участю голови КМОППОіНУ О.М. Яцуня. 

 

Комісія підтримала звернення Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки щодо соціально-економічного захисту освітян м. Києва, рекомендуючи Київраді передбачити в бюджеті столиці на 2011 рік кошти для виплат:

- надбавок за складність та напруженість у роботі керівникам закладів освіти в розмірі 50% посадового окладу та 20% посадового окладу – всім іншим працівникам закладів освіти;
- матеріальної допомоги в розмірі посадового окладу всім працівникам галузі до Дня працівників освіти;
- премій працівникам відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи за рахунок 5% преміального фонду.

Окрім того, розглянуто проект Програми «Освіта столиці 2011 – 2015 рр.» та проект Єдиної програми організації харчування в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва.

 

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці