Зимові канікули!

27 грудня 2010,Публікації » Новини

Зимові канікули!27 грудня 2010 року в столичних школах розпочалися зимові канікули.

Традиційно на канікулах усі загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади будуть відкриті для дітей. У режимі канікулярного часу працюватимуть гуртки, спортивні секції, клуби за інтересами, бібліотеки та спортивні зали шкіл. На території навчальних закладів будуть облаштовані ковзанки.

На зимових канікулах у кожному школі, ліцеї, гімназії відбудуться новорічно-різдвяні свята з народними обрядами, фольклорними дійствами, вертепами, карнавалами, розвагами, культурно-мистецькими та спортивно-масовими заходами.

Зимові канікули для київських школяриків будуть тривати до 9 січня 2011 року включно.

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

29.січня

Ювіляри 01.20