Авторизація|

Звернення до Л.М. Черновецького

20 січня 2009,Публікації » Новини
Голові Київської міської державної адміністрації
Черновецькому Л.М.
Шановний Леоніде Михайловичу!

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України стурбована оприлюдненим проектом розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ”Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються лікувально-профілактичними державними і комунальними закладами охорони здоров’я” від 23.12.2008 р.

Даний проект розпорядження порушує частину третю статті 49 Конституції України, яка передбачає: ”Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена”.

Рішенням Конституційного Суду України № 10-рп/2002 від 29.05.2002 р. надається тлумачення Конституції України з даного приводу: ”Положення частини третьої статті 49 Конституції України "у державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно" треба розуміти так, що у державних та комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається всім громадянам незалежно від її обсягу та без попереднього, поточного або наступного їх розрахунку за надання такої допомоги”.

При розгляді цього питання необхідно також керуватися Програмою подання громадянами гарантованої державою безоплатної медичної допомоги, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України № 955 від 11.07.2002 р.

У зв’язку з вищенаведеним просимо Вас зняти з розгляду оприлюднений проект розпорядження, як такий, що не відповідає чинному законодавству України.
 

З повагою
Голова
Яцунь О.М

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці