Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,

Профспілка > Вісті з районів > З Днем народження, рідна школо!
З Днем народження, рідна школо!

Нашій школі – 45! 45… Це певний рубіж, висока сходинка, на яку потрібно піднятися, щоб оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя, свій талант рідній школі і, звичайно, поділитися планами на майбутнє.

Нашій школі- 45 ! У 1974 році пролунав перший дзвоник, радісний сміх, і зявилися перші солоні краплинки в кутиках очей сентиментальних батьків.

45 років… Це довгоочікуване свято, до якого ретельно готувався весь педагогічний колектив; це свято, під час якого було чимало домінантів, яким присуджено премію «Шкільний Оскар» - найважливішу та найпрестижнішу премію, оскільки вона є ознакою роботи великого та творчого колективу школи 50.

Працівників школи привітали голова Святошинської профспілки Заворітько Л. О., представники районного управління освіти, молоді та спорту Ревуцька Л. Й. та Стернад О.А. З теплими словами побажань звернулися до присутніх у залі директор Інституту економіки та менеджменту Університету «Україна» Нестеренко С.С. та завідувач кафедри менеджменту Дубас Р.Г., з якими вже не перший рік плідно та творчо співпрацює заклад.

Педагоги школи 50…Вони є нашою гордістю, бо обрали не легку,а відповідальну стежину у своєму житті – виховання підростаючого покоління, яке буде творити історію нашої країни. Ці слова певною мірою стосуються не тільки вчителів, які зараз працюють у школі, а й тих ветеранів педагогічної праці, які вже на заслуженому відпочинку. Вони по праву стали переможцями в номінації «Мудрість школи».

45 … Це роки невтомної праці талановитих учителів, але на серці сумно й скорботно, бо серед шкільної родини не було тих, хто довгі роки працював на учительській ниві,сіючи в дитячі душі зерна добра та любові. Вони відійшли у вічність, але будуть жити у країні спогадів. Створено альбом пам’яті «Вчитель не вмирає, його лиш поруч не стає», а пісня «Журавлі» з фото та іменами на екрані нагадали про тих, кого немає поруч, але залишилися учні, які закінчили школу й повернулися в рідний заклад працювати вчителями. Такі учителі –випускники стали переможцями наступної номінації «Зміна поколінь».

Творцями історії школи, її духу, традицій є вчителі - «ровесники» п’ятдесятки, які працюють з першого дня заснування закладу та мають один запис у трудовій книжці – учитель школи № 50.

Пліч-о-пліч з досвідченими вчителями трудяться на освітянській ниві й молоді педагоги (у школі їх 60 %).Вони сповнені цікавих проектів , уже почали їх реалізацію, щоб вибухнути феєрверком цікавих ідей і запалити вогник нових знань та любові в серцях своїх вихованців.

Школа 50… Це величезний корабель, який пливе по бурхливому морю. знань, долаючи перешкоди та труднощі. На капітанському містку біля керма стояли директори-капітани: Кожуховська Д.А., Маноха А.В. та Ліщишин В.М.

А жовтооким вереснем 1975 року, уквітчана айстрами та чорнобривцями, вузенька стежинка привела в широкий світ знань дівчинку Маринку, яка відразу полюбила стіни рідної школи й учительську справу назавжди. Марина Анатоліївна Підгора залишилася під дахом альма-матер на довгі роки : спочатку допитливою першокласницею, випускницею, завзятою піонерською вожатою, креативним учителем української мови та літератури, компетентним заступником директора і, нарешті, талановитим ,професійним , успішним керівником закладу.

Я вибрала Долю собі сама. І що зі мною не станеться, У мене жодних претензій нема До Долі – моєї обраниці, - словами Ліни Костенко завершила свій виступ Марина Анатоліївна Підгора .

Свято скінчилося, але щирі побажання, прекрасні концертні номери нікого не залишили байдужими: вони торкнулися серця, подарували і хороший настрій, і сльози радості, й світлу печаль, адже в ньому переплелося минуле, сьогодення та гарні сподівання на майбутнє.

Колектив школи щиро вдячний тим, хто прийшов на свято, за підтримку, щиру любов. З Днем народження, рідна школо! Нехай буде безмежним щастя твоїх вихованців, хай врожайною буде твоя педагогічна нива, хай високо в небі, обнявшись із сонцем, пливе веселково доля твоєї дружної сім’ї.

З Днем народження, рідна школо!З Днем народження, рідна школо!З Днем народження, рідна школо!З Днем народження, рідна школо!