Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

м.Київ, вул. Володимирська 57,
email:org@profspilka.kiev.ua,

Профспілка > Новини > У наступному році в Україні буде своя служба 911
У наступному році в Україні буде своя служба 911
Міністерство з питань надзвичайних ситуацій планує в 2010 році запустити службу екстреного виклику "112" у містах, де пройдуть матчі чемпіонату Європи з футболу, а до 2012 року - по всій Україні.

"Ми плануємо, щоб служба "112" працювала в 2010 році в містах, де буде проходити чемпіонат, а в 2012 – по всій Україні", – повідомив заступник міністра з питань надзвичайних ситуацій Валерій Третьяков на прес-конференції у вівторок у Києві.

Він відзначив, що в цілому по лінії стабілізаційного фонду держава виділила на створення служби "112" 625 млн. грн.

За словами заступника міністра, створення цієї служби екстреного виклику є пріоритетом роботи МінНС.
Третьяков нагадав, що на основі розпорядження Кабінету міністрів створена міжвідомча група, що займається цим питанням.

Уже розроблені і затверджені технічні умови створення служби "112", а також розроблене положення про неї. Крім того, у процесі розробки знаходяться матеріали, що стосуються змін у законодавство в зв'язку з уведенням служби "112".

На даний момент МінНС уже запустила пілотні проекти служби "112" у Харкові і Львові.